Zahřejte se v zimě kvalitním kabátem

Orientální, nezvyklé, extravagantní, veselé, barevné. Že to nejsou slova, která byste očekávala v jedné větě s dámským zimním kabátem? V případě, že se jedná o dámský kabát od značky Desigual ale jiný popis opravdu není možný. Takové svrchníky jsou doopravdy rozmanité a osobité, hodí se především pro ženy s vysokým sebevědomím, které si jsou samy sebou jisté a které o sobě chtějí dát vědět světu. Značka Desigual se zaměřuje na dámské kabáty, které lze nosit během celého roku, vhodné tedy jsou pro počasí během všech ročních období.

Právě pro svou univerzálnost z hlediska možností nošení a pro svůj zajímavý vzhled jsou dámské kabáty od Desigual poměrně drahou záležitostí. Do peněženky při jejich koupi budete muset sáhnout hlouběji než normálně, ovšem odměnou vám bude originální a funkční kabát, který nemá každý do tuctu. Kreativní a barevné dámské kabáty od Desigual mají dlouhou životnost a přitom není nutné se o ně nějak speciálně starat, což bohužel neplatí o Vašem těle, které by rádo nějakého toho osobního trenéra.

Stylové kabáty Desigual

Střih dámských kabátů od značky Desigual je velmi podobný, délka dosahuje přibližně po kolena a zapínání je pouze na několik knoflíků, jež jsou na kabátě usazeny v jednom šiku. Od pasu se střih mírně rozšiřuje do „áčka“ a u krku se nachází límec, který lze ohrnout ke krku. Žádný model nemá kapuci nebo kožešinové detaily. Jedná se o jednoduchý dámský kabát ve svém střihu, zajímavost a unikátní vzhled mu dává teprve jeho vybarvení. Desigual je značka charakteristická svou barevností, temperamentem a živočišností, proto takové prvky nalezneme i na dámských kabátech.

Mohou se na nich vyskytovat v menší podobě jako pouhé lokální symboly a ornamenty, ale lze si pořídit i kabát, jež je celý barevný nebo pokrytý znaky a do kapsy lehce schováte třeba mobilní telefon. Pokladovou barvu pro tyto detaily tvoří většinou černá, proto není těžké kabát sladit s celým outfitem podle vlastní volby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *