Nechejte si poradit při výběru svatebního dárku

Blíží se svatba Vašich přátel a společně s ostatními kamarády byste jim darovali dárek, který jim přinese mnoho krásných chvil ve dvou? Nechejte se zlákat tipy na svatební dárky od Firmy na zážitky. Spousta párů, které se rozhodnou svůj vztah posunout do svazku manželského, spolu před svatbou žije a má již plně vybavenou svou domácnost.

svatební dárkyMnoho úspěchu proto nesklidíte, rozhodnete-li se jim darovat několikátý jídelní servis v řadě nebo nemoderní povlečení. Může se také stát, že ačkoliv se snoubenců zeptáte, jaký svatební dárek by si přáli, nedostane se Vám odpovědi, neboť sami nevědí.O to větší radost budou mít novomanželé z dárku, který jim v pozitivním slova smyslu utkví v mysli.

Takové můžete najít prostřednictvím internetového serveru Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/.  Romantické chvilky také po svatbě mohou zažít například během romantické plavby s piknikem. Plavbu na unikátní pětihvězdičkové lodi typu britského narrowboat zpříjemní výhled na malebnou přírodu. Cestou minete středověký hrad Kunětickou horu. Gastronomický zážitek si odnesete z ochutnávání lahůdek z piknikového koše. V portfoliu Firmy na zážitky najdete také poukázku na víkend na slováckém mlýně pro dva, wellness pobyt v Českém Krumlově nebo thai beauty ritual a mnohé jiné.

Nemůžete-li se rozhodnout, který ze zážitků by byl ten pravý pro vaše přátele, nechejte výběr na nich a obdarujte je dárkovým poukazem. Cenovou relaci můžete zvolit sami. Ať už vyberete jakýkoliv svatební dárek, vězte, že největší radost budou mít Vaši kamarádi z toho, že jste se rozhodli tento jejich velký den strávit s nimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *