Lahodnost vína Old Porter

Hledáte víno pro slavnostnější příležitost, které by se stalo chloubou celého večera? Ochutnejte španělské víno Old Porter.

vína Old Porter

Původ vína Old Porter

Víno Old Porter pochází z vinařské oblasti Montilla – Moriles, o níž se po zásluze traduje, že proslula svými sladkými víny. Chystáte-li se na dovolenou do Španělska, nezapomeňte navštívit v Andalusii jeden z nejslavnějších a nejlepších sklepů v oblasti Montilla – Moriles, kterým je bez pochyby Bodegas Pérez Barquero. O vysoké úrovni tohoto vinařství svědčí také mu hojně udělované národní ceny, ohodnocení a medaile. Vinařství vyrábí sladká vína především z odrůdy Pedro Ximénez. V archívu najdete také špičková suchá vína. Za zástupce sladkých vín vinařského sklepa Montilla – Moriles je možné považovat víno Old Porter. Za příznivou cenu jej můžete koupit na internetové prodejně společnosti BMC Brno a to přímo zde www.oldporter.cz. V nabídkovém katalogu najdete tři druhy vína Old Porter. Ochutnat můžete ještě na konci léta růžové, červené a bílé víno Old Porter.

Růžové víno Old Porter

Růžové víno Old Porter představuje aromatizovaný nápoj, který byl vyroben speciální a ojedinělou technologií Rose. Víno bylo vyrobeno z odrůdy Pedro Ximénez a rozhodně si zaslouží Vaši pozornost. U vína Old Porter Vás na první pohled zaujme růžová zářivá barva s jasnými a odlesky a především vůně nazrálých malin a brusinek. Lahodnost vína ucítíte ještě dlouho po ochutnání na horním patře. Víno je ideální podávat s kostkami ledu, které nápoj příjemně osvěží. Odborníci na víno jej doporučují nabídnout hostům jako aperitiv i jako digestiv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *