Silvestrovská zábava s kvalitními španělskými potravinami

Chystáte narozeninovou oslavu nebo byste ráda pozvala k Vám domů kamarádky na Silvestra? Ať už tak či onak, jistě se Vám bude hodit vědět, kde levně nakoupíte kvalitní potraviny.

Old Porter jako pití na oslavu Silvestra

Na žádné párty by neměla scházet láhev kvalitního alkoholového nápoje. Sladké víno zářivě průhledné barvy s odstíny mahagonu a jodu Vás zaujme již při prvním ochutnání. Víno zdobí sladká, jemná, plná chuť s komplexní vůní rozinek, tónů dřeva a jemného kouře. Víno Old Porter zanechá na patře jedinečný zážitek. V závěru ucítíte maličko trpkou chuť. Víno pochází z vinařské oblasti Montilla – Moriles a je vyráběno z odrůdy Pedro Ximénez. Z pohodlí Vašeho domova se o něm můžete dozvědět víc z katalogu společnosti BMC Brno. V portfoliu objevíte tři druhy tohoto lahodného vína. Za typické dámské alkoholové pití lze považovat především víno Old Porter pink. Hodí se skvěle především ke sladkým pokrmům. Obvykle se hostům nabízí buď jako digestiv nebo aperitiv. Popíjet jej však můžete také jen tak s kostkami ledu.

Co připravit z ovoce na slavnostní stůl?

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete však nejen toto španělské víno, ale také velké množství gastronomického balení ovoce a zeleniny. Šťavnaté dezerty a moučníky můžete připravit z ananasu. Budete-li chtít nést pohoštění ve stylu španělské kuchyně, můžete se nechat inspirovat recepty od renomovaných španělských kuchařů. Určitě zde najdete také na typy na to, jak zpracovat chutně broskve. Zajímavé a současné osvědčené recepty objevíte také na internetu. Broskvový sorbet s ryzlinkem, broskvový koláč s frangipane nebo muffiny s broskvemi a rybízem budou jistě tím pravým, po čem se Vám i Vaším hostům budou sbíhat sliny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *