Radost vařit ze španělských potravin

Marně hledáte v České republice dodavatele pro kvalitní španělské potraviny? Sortiment zboží společnosti BMC Brno www.bassta.cz by Vám v tom případě neměl uniknout.

španělské potraviny

Co je typického pro španělskou kuchyni?

Právě v e-shopu firmy BMC Brno totiž nakoupíte vše, co potřebujete k přípravě autentického španělského pokrmu. O španělské kuchyni se traduje, že je velmi pestrá a její chuť rozmanitá. Španělská kuchyně je odpradávna ovlivněna nejen svými tradicemi, ale také zeměpisným vývojem. Najdete zde památky stravovacích návyků Arabů a Židů, kteří žili na Pyrenejském poloostrově ve středověku, stejně jako gastronomické umění „nového světa“ z dob mořeplaveckých objevů. Zapomínat nelze ani v severní části Pyrenejského poloostrova vliv francouzské kuchyně. Ve Španělsku objevíte, jak jídla, která jsou typická pro celou zemi, tak pro určité regiony. K pokrmům, které by rozhodně neměly uniknout Vaší pozornosti, bezpochyby patří vepřová kořeněná klobáska známá jako chorizo, kvalitní sušená šunka jamón strano připravená z vepřové kýty, paella s mořskými plody nebo studená bramborová omeleta tortilla espaňola. Velké oblibě se v celé zemi těší také hustá studená zeleninová polévka gaspacho.

Kde pořídit kvalitní španělské potraviny?

Jedinečné chuti španělské kuchyně se můžete snadno přiblížit díky potravinám značky Bassta, jejímž předním dodavatelem je firma BMC Brno. Španělské potraviny této značky jsou sázkou na jistotu. Těšit se můžete na dlouhodobou trvanlivost, lahodnou chuť i kvalitu. V nabídkovém katalogu objevíte sterilované ovoce a zeleninu, tuňáka ve slunečnicovém oleji, kvalitní španělské olivové oleje i oblíbené olivy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *