Oslavte Mezinárodní den dětí netradičně

První červnový den je již od počátku minulého století neodmyslitelně spjat se svátkem všech dětí. Po celém světě se konají akce oslavující Mezinárodní den dětí, které jsou zaměřeny na děti všech věkových kategorií. Kulturní instituce vytváří speciální programy, zoologické zahrady přidávají krmení zvířat a rodiče vymýšlí, jakým dárkem své ratolesti potěšit. Pokud jste letos zcela bezradní, pak je načase vyzkoušet nějakou změnu. Vyměňte hmotné dárky za zážitky. Vezměte děti do dětského ráje.

Hračkářství jako z filmu

Snad každé dítě miluje hračkářství, ale když je vezmete do Hamleys, to budou vaše děti teprve nadšené. Asi si pomyslíte, že hračkářství je spousta, tak proč se kvůli jednomu dalšímu vydávat zrovna do Prahy. Jenomže Hamleys není ledajaké hračkářství. Kromě toho, že si zde můžete hračky koupit, tak zde platí jiná pravidla než v jiných obchodech. Co je jinde zakázáno, to je v Hamleys dovoleno. Najdete zde kolotoč, prolézačky, skluzavky, povídací strom a spoustu dalších atrakcí, které si mohou děti vyzkoušet, takže si budete připadat, že jste spíš na obrovském dětském hřišti než v obchodě. S největší pravděpodobností vaše děti ale nebudou chtít odejít bez nějakého hezkého suvenýru a tak se na to můžete připravit již předem a darovat jim Hamleys voucher.

Odpočiňte si společně u dobrého filmu

Jestliže už máte děti odrostlejší nebo přímo dospělé, které upřednostňují raději kulturu, pak jim můžete vybrat některý ze široké nabídky filmů v síti kin Cinestar. Pokud si nejste jistí, zda byste zvolili správně, pak je vhodnější nechat výběr přímo na dětech a věnovat jim raději Cinestar dárkový poukaz. Nezapomínejte, že zážitek a společně strávený čas s rodiči je pro každé dítě tím nejlepším dárkem. Zejména pokud jste pracovně vytížení, pak bude pro vaše děti tento den jedinečnou možností, jak si užít příjemný den strávený s rodinou. Vždyť nejde o to, abychom zahltili naše děti a domácnosti dárky, jde o to udělat jim radost.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *