Nestihli jste teambuildingovou akci na konci roku?

Pokud vaše firma patří k těm, které ke konci roku mají hodně zakázek a největší nápor objednávek jste měli v prosinci, určitě jste neměli před Vánocemi čas uspořádat vánoční večírek. Pakliže nechcete přijít o možnost setkat se se svými zaměstnanci a přejete si jim poděkovat za dobře odvedenou práci v minulém roce, můžete to napravit na začátku roku.

Zážitky pro firmy

Kvalitní teambuilding je jednou z nejlepších investicí do zaměstnanců. Jen spokojený, kvalitně motivovaný zaměstnanec bude odvádět práci na 100 %. Ptáte se, co vymyslet za akci, abyste zaměstnance poznali i trochu z jiné stránky a přejete si pro ně něco extra? Nejen nudné posezení v restauraci? Navštivte stránky http://www.zazitky-pro-firmy.cz, na kterých najdete spoustu rozlišných možností řešení firemních akcí. V nabídce je spousta outdoorových akcí od jízdy tankem až po paintballovou přestřelku. Pokud si nejste jistí, jestli by vaši konzervativní zaměstnanci ustáli příliv takového množství adrenalinu, lze na daném webu najít i trochu komornější, přesto však zajímavé zážitkové večírky. Třeba se mohou naučit pod taktovkou Romana Vaňka naučit něco dobrého uvařit. Nebo je pobavte a zařiďte firemní večírek v ponorce. To už zní lépe, než nudný catering a konzumace vína spojená se strojenou konverzací, že?

Zážitky pro firmy vám pomohou i s motivačním programem pro zaměstnance. Přejete-li si ocenit zaměstnance, který vaší firmě pomohl loni k lepší prosperitě, můžete mu darovat zážitkový poukaz ušitý na míru. Nebo víceúčelový voucher, který využije dle vlastního uvážení. Krásný dárek, v originálním balení s logem firmy, s osobním poděkováním každý zaměstnanec určitě ocení. A darujete nejen zážitek, ale i vzpomínky na celý život.  Zážitkové poukazy jsou také skvělým dárkem pro obchodní partnery, protože víno posílá opravdu každý. Buďte originální a darujte zážitek, příště, až budou shánět dodavatele, určitě si na vás vzpomenou!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *