Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli

Pomalu, ale jistě se k nám blíží advent, který má být klidným, tichým časem na rozjímání a těšení se na přicházející Vánoce. S rozsvěcením vánočních stromečků na náměstích nám začíná dělat starosti, čím letos obdarujeme své nejmilovanější. Pokud nechcete sahat do kýčovitého každoročního repertoáru ala svetr se sobem, bačkory, spodní prádlo, kosmetiku, která se bude válet na poličkách v koupelně anebo si dokonce navzájem vyměňovat bankovky, zkuste se zamyslet, čím byste své drahé polovičce mohli udělat tu největší radost. 

Co koupit přítelkyni k Vánocům

Dárky pro muže

Pokud má váš drahý ještě sbírku deseti párů naprosto stejných ponožek, a ještě mu z nich nelezou palečky, nové balení jistojistě neocení. Pokud váš přítel, manžel či tatínek má své hobby, máte ve výběru toho nejlepšího dárku určitě usnadněnou úlohu. Pokud koníček nemá, budete muset hodně přemýšlet. Všichni muži jsou ve skrytu duše takoví malí velcí chlapci a můžeme vám zaručit, že pokud se pod stromečkem blýskne obálka, ve které bude poukaz na adrenalinové zážitky pro muže, neuděláte chybu. Každý chlap určitě záviděl Dylanovi jeho Mustanga, ve kterém se váš milovaný bude díky vám moci svést a pořídit nějaká selfíčka, aby mu chlapi v hospodě záviděli, jakou má doma bezva ženskou. Nemusí zůstat jen u Mustanga, vybrat svému miláčkovi můžete dáreček z mnoha jiných oborů: od pilotování stíhačky, přes paragliding až po střílení z armádních zbraní. Na https://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/ určitě vyberete překvapení pro každého chlapa. 

Dárky pro ženy? 

Vybrat dárek pro ženu a trefit se do jejího vkusu je teprve oříšek. Pro ženy mají dárky i podprahový psychologický rozměr, jsou schopné se díky „špatnému“ dárku velmi rozzlobit. Pokud váš dárek neladí s duší ženy, může si myslet, že se o ní nezajímáte, nebo o ní vůbec nic nevíte. Parfém, který voní jako cukrárna, pro sportovně založenou ženu, není to pravé. Oblečení ženám raději ani nekupujte, pokud nepracujete v módním průmyslu, nebo se nezeptáte její kamarádky, jen velmi špatně zvolíte velikost. A opravdu nechcete zažít, když vaše přítelkyně bude u stromečku brečet, že jste jí koupil blůzku o tři čísla větší, než obvykle nosí a výčitky, že si o ní myslíte, že přibrala. Co ale s tím? Co koupit přítelkyni k Vánocům a kde vlastně sehnat dárek který jí udělá radost, ničím ji neurazí, a ještě na něj bude dlouho vzpomínat? Kupte poukázku na adrenalinový zážitek, nejlépe takový, který lze provozovat ve dvojici a zabijete dvě mouchy jednou ranou, budete mít dárek a společné vzpomínky na den plného adrenalinu posílí váš vztah. Maminky jistě potěší voucher na masáže, či luxusní večeře v Tančícím domě. Nebo si udělejte volno a vezměte všechny svoje milované ženy na odpočinkový víkend do jižních Čech a poděkujte jim za jejich lásku a péči.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *