Slavíte výročí nebo narozeniny? Víme, kde to oslavíte se vší parádou

Rozhodli jste se oslavit výročí svatby jinde než doma? Nebo slavíte kulatiny, ale chcete je oslavit jen se svou drahou polovičkou na krásném místě? Ať už slavíte jakékoli životní výročí, měli byste ho oslavit tak, abyste na něj nezapomněli. Vyjeďte proto s tím, koho máte rádi, na místa, kam se jinak běžně nedostanete nebo kam už dlouho chcete jet. Pokud žádné místo na vašem wish listu není, poradíme vám, kde oslavíte výročí se vší parádou. 

wellness v Beskydech

Krása české přírody

Pokud patříte k milovníkům přírody, pokud toužíte oslavovat životní výročí v poklidu, doporučujeme zamířit do některého kouta České republiky. Česko v sobě ukrývá celou řadu přírodních krás, které stojí za prozkoumání. 

Třeba takové Beskydy jsou místem, které nesmíte minout a které byste alespoň jedno za život měli navštívit. Pro Beskydy je typická Lysá hora, která je tím nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd. Také zde můžete navštívit pivovárek nebo se můžete vydat za zdejšími vodopády, které se označují za poklad Beskyd, jenž jen málokdo vypátrá. A až budete mít nějakou túru za sebou, ubytujte se v luxusním penzionu v Beskydech, který se nachází přímo v srdci Beskyd – ubytujte se v penzionu Jurášek. Zmiňovaný penzion je synonymem i pro wellness v Beskydech. 

Kromě Beskyd stojí za navštívení také Krkonoše, kde se můžete vydat třeba k Mumlavským vodopádům, na stezku korunami stromů či můžete zdolat náš nejvyšší vrchol, a to Sněžku. 

Zahraniční romantika

Pokud však nechcete trávit výročí v Česku, můžete se vydat slavit do zahraničí. Jestliže chcete jet s přáteli, proč neprozkoumat daleko Ameriku a proč si nevsadit třeba v Las Vegas? Pokud ale chcete jet jen s drahou polovičkou, doporučujeme zamířit do romantické Paříže nebo Říma, což bude bezesporu nezapomenutelný zážitek, z něhož si přivezete nejen vzpomínky, ale také celou řadu fotografií.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *