Máte rádi sladké druhy alkoholických nápojů? Pak ochutnejte víno Old Porter

V dnešní době můžeme koupit spoustu druhů alkoholických nápojů z celého světa. Některé můžeme objednávat u firem v různých zemích, mnohé se dají koupit i díky našim kvalitním společnostem, které k nám nejen alkohol ze zahraniční dováží. K těm nejlepším patří rozhodně společnost BMC Brno, která se dovozem potravin ze Španělska zabývá již téměř třicet let. Díky ní si můžete koupit jedno z nejlepších vín s názvem Old Porter.

Old Porter k mnoha druhům jídel

K těm nejlepším vinařům patří ti ze španělské oblasti Montilla – Moriles. Vynikají svými proslulými sladkými víny. Jsou vyráběny hlavně z odrůdy Pedro Ximénez. Co se týče nej sklepů v této oblasti, rozhodně jím je Bodegas Pérez Barquero.

Tady si může koupit tři různá sladká vína Old Porter. Bílé, červené a růžové. Červené sladké víno odrůdy Pedro Ximénez zrálo v sudech z amerického dubu 4 roky. Jde o Old Porter Rich Sweet Wine. Najdete jej na https://katalog.bmcbrno.cz/old-porter-13.html. Barva připomíná mahagon se zářivými odlesky, voní jako zralé ostružiny a nakládané ořechy. Chuť medová, jahodovo-čokoládová s jemnou tříslovinou. Hodí se jako aperitiv i digestiv. Chutnat vám bude k paštikám, plísňovým sýrům i dezertům.

Druhou variantou je Old Porter White Sweet Wine, které zrálo v sudech z amerického dubu 6 měsíců. Barva je zářivá, nažloutlá, voní jako lípa v kombinaci s medem a vanilkou. Ucítíte chuť kandovaného ananasu s nádechem javorového sirupu. Hodí se jako aperitiv i digestiv a vychutnáte si jej např. u smetanových zákusků.

Posledním je Old Porter Pink. Nádherná růžová zářivá barva s jasnými odlesky a vůní zralých malin a brusinek vás úplně okouzlí. Příjemná, krásná vůně sušeného ovoce je dokonale kombinována s jemnou kyselinkou a delikátní sladkostí. Hodí se jako aperitiv i digestiv, pít jej můžete i jen tak s kostkami ledu pro příjemné osvěžení. Pochutnáte si s jeho kombinací na sladkých pokrmech.

Kupte i do svého podniku výtečné Old Porter víno a uvidíte, jak rádi si jej zákazníci dopřejí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *