Udělejte radost dítku krásným a barevným kobercem

Hlavně malé děti, ale i ty větší, si zaslouží mít v pokojíku krásný dětský koberec. Přece jen, děti všeobecně tráví čas na zemi hraním nebo čtením si a podobně spoustu času. Koberec jim zajistí teplo i pohodlí. A když bude hezký barevný, bude pokoj i zdobit, anebo může sloužit jako podložka ke hře, která je vždy připravena k použití.

Dětské koberce

Vydejte se na farmu

Velmi hezký koberec s farmou najdete na https://www.vopi.cz/detsky-koberec-farma-ii.html. Vybrat si můžete z devíti variant, kdy nejmenší má 80 x 120 cm a stojí cca 290 Kč, největší pak 200 x 200 cm za cca 1 030 Kč. Volit můžete i varianty kulaté s průměrem od 120 cm do 200 cm. Tento koberec baví především kluky, ale pokud máte kluky i holky, pohrají se v klučičím pokojíku i holčičky. Na koberci je mnoho cest, po nichž mohou malí farmáři jezdit, nechybí místa s křižovatkami, odbočkami, prostor pro stání… Koberec je laděn do zelena, takže působí uklidňujícím dojmem a do klučičího pokoje je přímo stvořený.

Dětské koberce v mnoha podobách najdete na vopi.cz. Najdete tady vhodné modely pro nejmenší děti, koberce s delším chlupem pro větší děti a studenty, kteří si již na obrázky nepotrpí, ale i koberce s nápisy, oblíbenými sporty, osobnostmi, nebo třeba typy ve tvaru míče, květiny, motýlka a podobně.

Aby se děti hrály společně

Kromě krásných koberců se zvířátky, cestami nebo třeba princeznami, srdíčky a kočičkami nebo piráty, můžete koupit i již zmiňované koberce s předlohou her. Jakých? Např. si děti budou moci zaskákat „Panáka“, zahrát „Člověče, nezlob se!“ a podobně. Díky takovým kobercům nebude děti trápit, že venku prší, a oni si oblíbené skákačky nemohou zahrát na chodníku.

Podívejte se na bohatou nabídku mnoha typů dětských koberců na vopi.cz. Kvalita za skvělé ceny se vám bude jistě líbit. Ať už hledáte pro kluky nebo holky, tady bezesporu vyberete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *