Temperamentní španělská vína

Španělsko se právem řadí mezi nejvyhlášenější vinařské velmoci. V rozsahu vinic dokonce nemá celosvětově konkurenta. Navíc jeho tradice sahá až do doby starých Féničanů. Ideální podmínky pro pěstování vína v této oblasti tvoří především geografické umístění.

Nejvýznamnější vinařskou oblastí je Rioja, vína odsud jsou opravdu velice delikátní. Vynikající jsou zejména odrůdy červeného vína, ale i milovníci bílých vín si zde přijdou na své. Pokud byste rádi ochutnali některé ze španělských vín a rádi byste vsadili na kvalitu, pak si vyberte na stránkách společnosti BMC Brno, která na trhu působí už od roku 1992 a od roku 1996 se věnuje se dovozu španělských potravin a vín do České republiky.

Na stránkách www.bmcbrno.cz najdete v nabídce španělská vína všech druhů. Od mladých, svěžích, výrazně ovocných vín označovaných jako Joven až po výběrová vína, zrající až 5 let nesoucí označení Grand reserva. V nabídce nechybí ani vína šumivá, která jsou typická pro oblast Katalánska. Z nabídky společnosti BMC Brno si vybere opravdu každý. Ale nezapomínejte, že k dobrému vínu je potřeba také něco zakousnout.

Vyberte si tradiční španělské delikatesy, které si zamilujete po prvním ochutnání. V běžných obchodních řetězcích budete tyto speciality shánět jen těžko, a když už na něco natrefíte, tak jen v omezeném množství. U BMC Brno si budete moci vybrat ze široké nabídky delikates všeho druhu. Nebojte se ochutnat něco, o čem jste doposud jen slyšeli. Vyzkoušejte sušenou vepřovou šunku jamon, nejvybranější olivy a nakupte si také do zásob olivový olej, kterým můžete doplnit kterýkoliv recept, pokud se rozhodnete připravit si některý z tradičních španělských pokrmů. Vyzkoušet můžete například tradiční paellu včetně mořských plodů, které samozřejmě najdete také v nabídce.

Objevte díky BMC Brno nové chutě, které vás překvapí svou jednoduchostí a harmoničností. Staňte se hvězdou španělské kuchyně v pohodlí vašeho domova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *