Připít si lahodným vínem Old Porter se hodí nejen na Vánoce

Restaurace, hotely, wellness centra, poskytovatelé ubytování na horách po čas zimních pobytů i mnozí jiní, nabízí na Vánoce i Silvestra a na Nový rok mnohdy speciální typy přípitků. Chcete-li nabídnout vašim hostům, ať už se jedná o soukromý nebo veřejný sektor, výborné pití, určitě by vám v baru nemělo chybět dokonalé sladké víno Old Porter. K dostání je ve třech variantách, a to bílé, červené a růžové.

wine-4813260_640

Sladké víno Old Porter

Velmi oblíbené po celém světě je víno Old Porter, které se řadí do kategorie vín s dlouhou dobou zrání. Než se dostane na váš stůl nebo za barový pult, projde dlouhým opečováváním a procedurou. K nám dováží tento typ vína známý společnost BMC Brno, která už se více než 30 let zabývá dovozem nejlepších potravin ze Španělska, v posledních letech i z jiných zemí. Dokonce už má i svou značku BASSTA, pod kterou najdete jen to nejlepší, co můžete z potravin očekávat, a to v gastro baleních.

Na webové stránce http://www.oldporter.cz/ najdete kvalitní víno od výrobce Pérez Barquero, což je vinařství ve španělské oblasti Montilla – Moriles, jež je známé svými proslulými sladkými víny vyráběným zejména z odrůdy Pedro Ximénez. Jeden z nejlepších sklepů tady je právě Bodegas Pérez Barquero.

Sladké červené Old Porter

Toto víno stálo 4 roky v sudech z amerického dubu, má mahagonovou barvu se zářivými odlesky. Voní po zralých ostružinách a nakládaných ořeších. Chutná plně medově, jahodovo-čokoládově. Hodí se jako aperitiv i digestiv.

Bílé víno Old Porter

Další variantou je bílé víno Old Porter, které zrálo 6 měsíců v sudech z amerického dubu, má nažloutlou barvu, voní po lípě s medem a vanilkou. Chutná kandovaným ananasem s nádechem javorového sirupu. Má hřejivý, dlouhý dozvuk a hodí se jako digestiv i aperitiv.

Podívejte se na kompletní nabídku, která zahrnuje i růžové Old Porter a vyberte svým hostům i sobě to nejlepší. Více na oldporter.cz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *