Ochutnejte španělské delikatesy a dopřejte je i svým hostům

Je skvělé mít svou vlastní restauraci, výrobnu potravin, bar nebo jinou gastro společnost, v níž se vaří, peče, připravují se raw pokrmy a mnohé jiné. Aby se vám dařilo a hosté se k vám rádi vraceli, je nutné mít k dispozici suroviny, s nimiž je vaření zábavnou hrou a jídlo je z nich vždy chutné. Stačí mít správný recept a znát pár vychytávek. A právě to vám umožní potraviny ze Španělska od BMC Brno.

olive-oil-968657_640

BMC Brno dováží potraviny ze Španělska desítky let

Katalog produktů, které si můžete u nás kdykoli koupit ve vysoké kvalitě, najdete na bmcbrno.cz. Jde jak o potraviny, tak o alkoholické nápoje i vína. Španělská vína nejlepších vlastností najdete na https://www.bmcbrno.cz/spanelska-vina.

Když se vrátíme k potravinám, z nichž se často vaří, nebo která pokrm dotváří k dokonalosti, můžete si díky dovozu společností BMC Brno koupit i konzervované ovoce, sterilovanou zeleninu, olivové oleje, olivy, vinné octy, citronovou šťávu, delikatesy, koření, sladkosti, rybí konzervy, výběrové džemy, picos, maso a mnohé další.

Kupříkladu španělské delikatesy pak zahrnují rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji, sardinky v rajčatové omáčce, artyčoky celé, balsamický vinný ocet červený, Capri – olivovo – zeleninový koktejl v slano – kyselém nálevu, černé olivy nebo třeba chobotničky na česneku.

Gastro balení ideální nejen pro restaurace

Obaly vždy něco stojí, a tak je dobré kupovat větší balení, díky nimž můžete značně ušetřit. I tím, že koupíte více jednotlivých kusů potravin najednou např. v kartonu, lze ušetřit. Např. zmíněné chobotničky na česneku jsou baleny v plechovkách o hmotnosti 111 g. V kartonu je 25 ks a na paletě je 192 kartonů. Na paletě tedy je 4 800 ks plechovek.

Kompletní nabídku i více informací o společnosti BMC Brno najdete na katalog.bmcbrno.cz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *