Co s načatým večerem

 

Co obvykle děláte v sobotu večer? Sedíte u počítače a pročítáte články na zpravodajském serveru? Sledujete nesmyslné pořady v televizi? Nebo si zalézáte s knížkou do postele? Co si pro změnu udělat bláznivý a veselý večer?

Uspořádejte tematický večírek

Pokud máte přátele, kteří mají fantazii a nepokazí žádnou zábavu, máte zaděláno na super večer plný zážitků a zábavy. Co takhle jim zavolat a pozvat je na filmový večer? Má to ale jednu podmínku! Kdo chce přijít, musí být převlečen za postavu z jakéhokoliv filmu nebo pohádky. Možností se nabízí opravdu nepřeberné množství. Krásně by si rozuměla pyšná princezna se Zoro mstitelem nebo o dnešní „zkažené“ době poklábosí Limonádový Joe s Fantomasem.

Přichystejte tu správnou atmosféru

Přátelům bude určitě nějakou dobu trvat, než vymyslí svou „masku“, a tak je ještě dost času přichystat malé občerstvení, pustit filmovou hudbu, vybrat několik DVD s oblíbenými filmy a otevřít pár lahví vína. Vše je hotovo, jen se ještě rychle převléknout za svého filmového hrdinu.

Užijte si to

Konečně přicházejí první filmové hvězdy. Každý si určitě vybere postavu, která je jeho srdci nejbližší a vžije se do své role. O zábavu a komické situace nebude nouze. Příjemnou atmosféru podpoří vhodné osvětlení, „filmové“ občerstvení jako je popcorn, chipsy, oříšky, cola i dobré víno.

S postupujícím večerem přichází únava a čas zvolnit. To je pravý čas na pohodu při svíčkách nebo při zapálené aromalampě s vonným olejem a na nostalgický nebo romantický film.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *