Bavte se na rodičovské dovolené s dětmi díky plavání kojenců Praha

Deštivé a chladné počasí začíná nasvědčovat tomu, že venkovní aktivity s malými dětmi začínají být spíš vzácností. Na řadu tak přichází hledání alternativy. Jeden ze způsobů, jak zabavit batolata a kojence také v pochmurném počasí, nabízí plavání kojenců Praha v Centru trvalého zdraví Cordeus.

Proč učit děti plavat již od útlého věku?

Kurzy plavání miminek, kojenců a batolat již několikátou sezónu za sebou probíhá v útulně zařízeném prostředí v Praze 6. Kurzy vedou akreditované lektorky s mnohaletými zkušenostmi. Pravidelné navštěvování plaveckých kurzů činí radost nejen samotným dětem, ale také jejich rodičům. Navíc plavání kojenců představuje jednu z možností, jak se mohou děti již v útlém věku naučit plavat a bez jakýchkoliv obav pohybovat zdárně pod vodou. Plavání pro nejmenší je vedeno hravou formou. Děti si tak osvojí nejen plavecké dovednosti, nýbrž také zajímavé hry a říkánky. Během kurzu si děti prohlubují vztah se svými rodiči, neboť samozřejmostí je mazlení ve vodě.

Jaké služby nabízí Cordeus dospělým?

Plavání je dětem doporučováno také z mnoha dalších důvodů. K těm nejstěžejnějším náleží podpora psychomotorického vývoje, fyzické otužování organismu, rozvoj rovnováhy i podpora trávení. Odborníky bylo rovněž dokázáno, že děti, které navštěvují již v takto nízkém věku kurzy plavání, mnohem lépe spí. Centrum trvalého zdraví Cordeus neposkytuje pouze volnočasové aktivity dětem a jejich rodičům, ale přijít sem můžete také v případě, že se necítíte již delší dobu ve své kůži a rádi byste udělali něco užitečného pro Vaše zdraví. Přebytečná kila navíc můžete zdárně odstranit prostřednictvím detoxikační služby, o níž se dozvíte více zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/.

Psychickou rovnováhu můžete opět najít díky ájurvédské masáži. Pravidelné masáže mohou napomoci k odstranění úzkosti, vyčerpání, bolesti hlavy nebo neurotickým projevům.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *