Granule pro kočky: Jak poznat ty nejlepší?

Granule pro kočkySoučasný trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu granulí. Na trhu působí spousta výrobců, přičemž každý používá při výrobě granulí jiné technologie. Chcete-li své masožravé kočce dopřát to nejlepší krmivo na trhu, pak byste neměli kupovat granule a konzervy v supermarketech, protože už samotná cena napovídá o nekvalitě těchto výrobků. V dnešním článku se podíváme, jak poznat ty nejlepší granule pro kočky.

Granule bychom mohli rozdělit na tři kategorie – marketové, prémiové a superprémiové. Rozdělení by mohlo být ještě na vhodné (prémiové a superprémiové) a nevhodné (marketové). Granule pro kočky byste měli vybírat podle toho, co obsahují, nikoliv podle toho, kolik stojí.

Dívejte se na složení

Dobré krmivo poznáte jedině podle jejího složení. Pokud přijdete do supermarketu, podívejte se na obal granulí, na němž je uvedeno složení, nebudete stačit zírat. Možná jste to nikdy nezkoumali, co váš mazlíček jí, ale nyní už to zkoumat budete. Čím kvalitnější budete kočce podávat potravu, tím delší a spokojenější život jí zajistíte.

Jestliže chcete své kočce koupit ty nejlepší granule pro kočky, jež jsou na trhu k dostání, musíte počítat s tím, že hledání bude vyžadovat o něco větší úsilí. Také je nezbytné počítat s tím, že kvalitní granule jsou o něco dražší než granule běžně k dostání v marketech.

Nekupujte!

Rozhodně byste se měli vyhnout barevným granulím, protože tyto granule obsahují různá barviva, která nejsou pro kočku přínosem, ba naopak. Také byste neměli vsázet na reklamu, protože i sebelepší reklama může skrývat nekvalitní krmivo pro vaše kočičky.

Často je pro chovatele noční můra, když vidí, že majitelé koček podávají svým kočičkám psí granule. Jelikož kočka a pes potřebují něco jiného, nehodí se podávat kočičí granule psům a naopak. Mezi dobrá krmiva, která dnes můžete koupit na trhu, patří Acana, Eagle Pack Holistic, Applaws a mnoho dalších.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *