Začněte nový kalendářní rok s jumpingem

Ráda byste po Vánocích zase dosáhla vytoužené postavy? Zapomeňte na drastické diety a raději si přijďte zacvičit do rehabilitačního centra Rehazone v Praze.

Vyzkoušejte v novém kalendářním roce cvičení na trampolínkách

Jumping nabízí skvělé cvičení, při němž nejen můžete zhubnout přebytečná kila, ale také se vyskáčete ze špatné nálady. Skákání na trampolínách si zamiluje opravdu každý. Lekce jumpingu jsou poskládány ze střídání rychlých sprintů, pomalejších skoků a silových prvků. Celá hodina je obvykle zakončena posilováním břicha a strečinkem. Informace o tom, jak probíhá jumping v Rehazone, si můžete přečíst zde www.rehazone.cz/nase-sluzby/jumping. Kromě břišních svalů při skákání na trampolínách posílíte také hluboké zádové svaly. Právě posilováním hlubokých zádových a břišních svalů můžete docílit správného držení těla. Jumping se stává oblíbený také pro skutečnost, že na rozdíl od aerobiku si nemusíte pamatovat složitou choreografii. Jumping je vhodný zejména pro ženy po porodu, osoby se sedavým zaměstnáním i osoby, které trápí bolesti kloubů. Jumping je také skvělým bojovníkem proti nespavosti a stresu.

Dopřejte si zdravotní masáž v Rehazone

Od bolesti zad a krční páteře Vám může pomoci také zdravotní masáž Praha. Fyzioterapeut Praha volí při zdravotní masáži hloubkové, uvolňující masáže a fyzioterapeutické techniky. Při zdravotní masáži Praha dochází k uvolňování psychického napětí i svalů podél páteře, šíjových svalů a pánevních svalů. Na závěr je zařazena také antistresová masáž šíje a hlavy. Fyzioterapeut používá při své práci rovněž přístrojové terapie. S fyzioterapeutem je možné na základě Vašeho zdravotního stavu domluvit nejen typ zdravotní masáže, ale také její délku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *