Nový Citroën C3 zaujme svým designem i výkonem

citroenFrancouzský výrobce automobilů Citroën je součástí koncernu PSA Peugeot Citroën. Ve svém portfoliu má celou řadu vozidel, ze které si vybere jak milovník rodinných automobilů, tak i příznivce výkonných vozidel.

Nabídka je opravdu pestrá. Jedním z nejoblíbenějších modelů je nový Citroën C3, který si vás podmaní nejen svým designem, ale také technickou stránkou. Na toto vozidlo se v dnešním článku podíváme podrobněji.

Continue reading

Kde koupit kvalitní díly na auto?

Automobil nezůstane po celou dobu provozu ve stoprocentním stavu. Někdy se pokazí tlumiče, jindy nastanou problémy s autobaterií. Je to jako s domácími spotřebiči – neběžní desítky let na 100 %. Je tedy nezbytné auto opravit. Pokud jste správný kutil, automechanik a víte, jak na opravu vozidla, pak si budete potřebovat objednat kvalitní náhradní díly. Není to lehký úkol. V dnešním článku se podíváme, kde se dají náhradní díly na auto kupovat za skvělé ceny.
Continue reading

Co vše můžete koupit online?

Dnes spousta lidí nenakupuje jinak než přes internet. Je to nejjednodušší forma nakupování. Nemusíte nikam chodit, usednete k počítači a jediné, co budete dělat, je klikat myší. Dnes online nakoupíte prakticky cokoliv – od elektroniky, přes kosmetiku, až dokonce po jídlo. V dnešním článku se podíváme na několik internetových obchodů, které vám nabízí levné zboží.

Continue reading