Letní zážitky

Let balonemLéto by mělo být obdobím, kdy vyzkoušíme něco nového. A třeba i bláznivého. Firma na zážitky je tu právě proto, aby vám s tím pomohla.

Ptačí perspektiva

Patříte také mezi ty, kteří v letadle bojují o místo u okénka? Úchvatné horské scenérie, peřiny mraků… Ovšem zachytit z takové výšky určité město, nebo dokonce konkrétní zámek, není vůbec jednoduché. Skoro by se chtělo říct, že ptáci vědí, proč nelétají tak vysoko.

Během letu balónem, se skleničkou šampaňského v ruce, uvidíte jak místa důvěrně známá, tak i taková, která jste si vždycky přáli navštívit. Firma na zážitky vám nabízí lety balónem z mnoha krásných lokalit po celé České republice. Český ráj, Konopiště, Český Krumlov, Zlín, Pálava, Karlštejn, Buchlov a Kroměříž – to jsou všechna místa, nad kterými se můžete proletět. Létá se dvakrát denně. Pro ranní ptáčata a milovníky romantiky jsou určeny lety startující s východem slunce, pro ty, kdo si rádi přispí, jsou starty naplánovány na dvě hodiny před západem slunce, především v období od března do října.

Nohama pevně na zemi

Firma na zážitky vychází vstříc i těm, které potěší „přízemnější“ radovánky. K nejoblíbenějším aktivitám z této kategorie patří gurmánské zážitky. Nezáleží na tom, zda si libujete v klasické české kuchyni nebo rádi experimentujete a poznáváte nové exotické chutě. Navštívit můžete například japonskou restauraci Zdeňka Polreicha Yamato nebo vyzkoušet indické degustační menu v restauraci V Zátiší.

Pokud byste chtěli zažít něco opravdu neobvyklého, je tu pro vás zážitková večeře nazvaná Šokující středověk, během níž ochutnáte pravou středověkou „baštu“ a ještě vás pobaví nejrůznější kejklíři a tanečníci.

Radost obdarovávat

Nezapomeňte, že veškeré aktivity, které Firma na zážitky nabízí, můžete prostřednictvím dárkového poukazu někomu věnovat. Schyluje-li se ve vašem okolí ke svatbě, klikejte na www.firmanazazitky.cz/originalni-svatebni-dar a dejte sbohem tradičním, ale nudným darům v podobě toustovačů a mixérů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *