Chcete být originální? Víme, s čím přijít na oslavu!

DárekChystáte se na oslavu narozenin? Chcete oslavenci dát něco originálního, ale přitom využitelného? Každým rokem musíte vymýšlet spoustu dárků, a jestliže vám nápady už dochází, nechte se inspirovat. V dnešním článku se podíváme na skvělé tipy na dárky, které potěší ženy i muže.

Každým rokem navštívíte spoustu narozeninových oslav, výročních oslav, svateb a podobně. Není tedy divu, že už nejste kreativní a nevíte, co jako dárek kupovat. My pro vás máme skvělé tipy na dárky. Jsou praktické, ale přitom originální.

Žena a její nehty

Pokud je oslavencem žena, pak určitě nebudete hledat dárek ve světě automobilů. Každá žena si potrpí na svém vzhledu, a podle toho byste měli dárek vybírat. Vybrat správnou pleťovou kosmetiku není lehký úkol, protože každé ženě vyhovuje jiná kosmetika. Spíše sáhněte po jiné zbrani – nehtech. Pokud koupíte oslavenkyni poukaz na akrylové nehty, pak určitě nebude zklamaná.  Nehty jsou totiž vizitkou každé ženy, a tak je nezbytné je mít neustále upravené.

Mezi další oblíbené poukazy patří:

  • poukaz ke kosmetičce
  • poukaz na manikúru
  • poukaz ke kadeřníkovi

Ve světě aut si vyhrají muži

Jestliže je oslavencem muž, pak nezklamete rozhodně dárkem, který se hodí na automobil. Taková Škoda Octavia potěší opravdu každého oslavence. Pokud víte, jaké má váš kamarád vozidlo, můžete mu koupit kvalitní stěrače. Takový dárek určitě nedostane, ale na druhou stranu se mu bude hodit, a tak ho to určitě potěší a možná i pobaví. Dále mu můžete koupit poukaz na pneumatiky v kvalitním obchodě s pneumatikami.

Chcete-li investovat do zážitků, nabízí se vám poukaz na jízdu Ferrari či vozidlem typu Hummer. Nabídka je pestrá, jen stačí vybrat.

Pokud je muž kuřák, pak se mu bude hodit zase elektronická cigareta. Tento moderní nástroj, se kterým kouří člověk šetrněji ke zdraví a zároveň levněji, je oblíbený u drtivé většiny kuřáků. Tak proč ji nekoupit i jako dárek? Tento dárek nezklame žádného kuřáka. Elektronická cigareta je dodána v elegantní krabičce, kterou jen zabalíte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *